VT CM-PLUS TT 70W/U/UVS/E27/830 00374 VENTURE
Back to products
VT HIE 100W/U/LU/3K CL E27 19031 VENTURE
Venture Lighting
VT HIE 1000W/U/BT120/4K E40 46423 VENTURE
Venture Lighting
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: 4032023999630 Category: Metal Halide High Pressure Lamps
Share:
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • About brand
  • Shipping & Delivery
Additional information
Brand
Watts
1000 W
Base
E40
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “VT HIE 1000W/U/BT120/4K E40 46423 VENTURE” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
About brand
logo brand
MORE PRODUCTS
Select options
Compare
Quick view
Add to wishlist
64361 HLX-Z 150W-15 PK30D OSRAM
Airfield Lamps
Select options
Quick view
CDO-TT 70W 942 E27 PHILIPS
Metal Halide High Pressure Lamps
-17%
DECO STAR 20W 12V 36° GU5.3 44860 OSRAM
LV Halogen with Reflector (MR16)
-17%
DECO STAR 50W 12V 36° GU5.3 44870 OSRAM
-17%
DULUX D 13W 830 Warm white G24d-1 OSRAM
CFL D-shape (2-pin base G24d)
-17%
DULUX D 13W 865 Daylight G24d-1 OSRAM
CFL D-shape (2-pin base G24d)
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
SHIPPING & DELIVERY POLICY
Related products
-16%
VT CM-PLUS T 150W/U/UVS/G12/942 00369 VENTURE
-3%
HQI-TS 1000W D/S K12s OSRAM
-10%
HQI-BT 400W D PRO E40 MH OSRAM
-7%
HCI-T 150W 942 G12 NDL OSRAM
-6%
VT CM-PLUS T 35W/U/UVS/G12/942 00363 VENTURE
-6%
HQI-T 1000W D E40 MH OSRAM
-11%
HQI-TS 70W 830 WDL RX7s OSRAM
-6%
HCI-TF 20W 830 GU6.5 WDL OSRAM