VT CM-PLUS T 35W/U/UVS/G12/830 00362 VENTURE
Back to products
VT CM-PLUS T 70W/U/UVS/G12/942 00365 VENTURE
Venture Lighting
VT CM-PLUS T 35W/U/UVS/G12/942 00363 VENTURE
Venture Lighting
Clear
Compare
Add to wishlist
SKU: 4032023999951 Category: Metal Halide High Pressure Lamps
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • About brand
  • Shipping & Delivery
Description
Minimum Order Quantity:12pcs
Additional information
Brand
Watts
35 W
Color
4200K
Base
G12
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “VT CM-PLUS T 35W/U/UVS/G12/942 00363 VENTURE” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
About brand
logo brand
MORE PRODUCTS
Select options
Compare
Quick view
Add to wishlist
64361 HLX-Z 150W-15 PK30D OSRAM
Airfield Lamps
Select options
Quick view
CDO-TT 70W 942 E27 PHILIPS
Metal Halide High Pressure Lamps
-17%
DECO STAR 20W 12V 36° GU5.3 44860 OSRAM
LV Halogen with Reflector (MR16)
-17%
DECO STAR 50W 12V 36° GU5.3 44870 OSRAM
-17%
DULUX D 13W 830 Warm white G24d-1 OSRAM
CFL D-shape (2-pin base G24d)
-17%
DULUX D 13W 865 Daylight G24d-1 OSRAM
CFL D-shape (2-pin base G24d)
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
SHIPPING & DELIVERY POLICY
Related products
-11%
HQI-TS 150W 942 NDL RX7s OSRAM
-6%